• Solitérní domy a dvojdomy Praha západ

  Solitérní domy a dvojdomy Praha západ

  Připravujeme pro vás moderní a nadstandardní projekt rodinných domů v lokalitě Praha západ. Bude se jednat o 12 samostatných (solitérních) rodinných domů a 8 dvojdomů. Na projektu pilně pracujeme a co nejdříve zveřejníme více informací.

  Více o tomto projektu
 • Solitérní domy, dvojdomy a apartmány Praha západ

  Solitérní domy, dvojdomy a apartmány Praha západ

  Připravujeme pro vás moderní a nadstandardní projekt rodinných domů typu samostatné, dvojdomy a také apartmánové domy. Bude se jednat celkem o 109 domů a 56 apartmánů. Na projektu pilně pracujeme a co nejdříve zveřejníme více informací.

  Více o tomto projektu
 • Řadové rodinné domy Lány

  Řadové rodinné domy Lány

  Projekt řadové rodinné domy Lány se sestává z 18 domů koncipovaných jako 4kk a 5kk s užitnou plochou od 105 do 115 m². Tento projekt se nachází v obci Lány.

  Více o tomto projektu
 • Rodinné domy Přezletice

  Rodinné domy Přezletice

  Moderní projekt rodinných domů Přezletice je koncipován jako „zelené bydlení“, spojuje úsporné bydlení v souladu s přírodou s komfortem inteligentní domácnosti. Rodinné domy dokáží šetrně hospodařit s energiemi i dešťovou vodou, což je výhodné zejména při stávajících prudce rostoucích cenách energií, a díky svým parametrům mají budovy dle české legislativy energeticky úspornou třídu B. Důraz byl kladen i na využití ekologických a šetrných stavebních materiálů a vybavení moderními technologiemi, jenž splňují požadavky 21. století.

  Více o tomto projektu