Za 15leté působení na trhu developmentu se naše společnost vyprofilovala především jako důvěryhodný partner, způsobilý operativně řešit veškeré kroky, a to jak po stavební stránce, tak i po stránce úplné revitalizace určených objektů.

Naším cílem je poskytování širokého spektra služeb pro výstavbu, provoz a správu nemovitostí různého charakteru a to tak, aby co nejlépe vyhovovaly potřebám klientů a jejich investičním záměrům.

Mise:
“Poskytování širokého spektra služeb pro tvorbu, provoz a správu nemovitostních objektů různého druhu, aby vyhovovaly potřebám klientů investovat do optimálně vhodné nemovitosti pro jejich na míru šité potřeby“.

https://exin.kz/

Exklusive Time

Budovy komplexu „Exklusive Time“ se nacházejí na křižovatce třídy Al – Farabi v ulici Mendikulov. Tato čtvrť je známa především kancelářskými a polyfunkčními objekty. Díky tomu, zde najdeme velké množství komerčních budov a zároveň také prostor pro vyžití.

Žít ve vyspělé metropoli, být si vědom všech trendů, růst a dobývat nové vrcholy, věnovat stejné množství času rodině, podnikání a volnému času – to je přirozená touha moderního člověka. Týmu vývojové skupiny Exclusive Qurylys se podařilo najít takové řešení pro vás.

Jsme rádi, že Vám můžeme představit zcela unikátní komplex v prestižní části města – Exclusive Time, ztělesnění statusu a prvotřídní kvality života.

Komplex navržený v modernistickém stylu vytváří a zprostředkovává atmosféru úctyhodné rezidence a jeho umístění v elitní oblasti je doplněno zřejmými výhodami – jedná se o rozvinutou vnější a vnitřní infrastrukturu a jedinečnou horskou krajinu, která se otevírá z panoramatických oken a rozmanitých teras rezidenčního komplexu Exclusive Time.

Exclusive Star

Budovy komplexu se nacházejí v samotném centru města v Karmysově ulici u významného symbolu města, hotelu Kazachstán.
Hlavním konceptem tohoto projektu je možnost bydlení s dostatečnou nabídkou služeb, dopravní dostupností a také s odstíněním od hlučných oblastí města.

Sestává se z:

  • 5 bytových domů

Exclusive Life

Exclusive Duet

Exkluzivní DUET je nová úroveň bydlení. První 5hvězdičkový rezidenční komplex v Almaty se skládá ze 2 úctyhodných budov s podzemním parkováním.

Rezidenční komplex business třídy se staví v jedné z nejprestižnějších oblastí jižního hlavního města, v centru kulturního života města.

Tento rezidenční komplex se staví v jedné z nejprestižnějších čtvrtí na jihu hlavního města.

V těsné blízkosti projektu se nachází vzdělávací instituce.

Exclusive Jubileum

Rezidenční komplex prémiové třídy se nachází v ekologicky čisté mikrodistriktu Kolsai na úpatí hor, v bezprostřední blízkosti Dostyk Avenue, pouhých 10 minut od obchodního centra. Okolí je obklopeno strmými svahy s bujnou vegetací, která ji chrání před ruchem velké metropole. Všude je ticho a klid.

Exkluzivní jubileum – ideální volba pro vedení aktivního životního stylu, ale zároveň hledá klid a pohodu, lidi.

Sestává se z:

  • 4 bytové domy
  • 55 bytových jednotek
  • 2 300 m bytových ploch

Projekt byl zpracován nejlepším týmem architektů ze Spojených států a Kazachstánu, kteří harmonicky kombinovali dva styly: moderní modernismus a klasiku. Sofistikované nejmodernější technologie nám umožňují poskytnout maximální úroveň komfortu a bezpečnosti všem obyvatelům „Exkluzivního jubilea“.

Terénní úpravy dvora na jedné straně jsou určeny pro aktivní zábavu díky přítomnosti moderních hřišť evropské úrovně, běžeckých pásů a workOut zón a na druhé straně se přizpůsobuje klidnému odpočinku. Živé ploty, rybník se zlatým kaprem, vzácné druhy rostlin a skluzavky pouze doplňují atmosféru jednoty s přírodou.

Exclusive Residence

Exclusive Residence je postavena v konceptu jednoty pohodlí a
bezpečnosti, rafinovanosti a luxusu, čistoty a míru. Majitelé ocení kombinaci technologie a útulnosti, novou úroveň pohodlí
domova a harmonii života.

Před obytným komplexem je nádherné panorama hor a města, zahalené světlem a mlhou. Oči obyvatel Exclusive Residence jsou potěšeny duhovým horským vrcholem Koktobe. Čistý vzduch je nasycen chladem horských vrcholů a čistotou křišťálových řek.

Shahar City

Rezidenční komplex „Shahar City“ je ideální pro rodinu s dětmi nebo pro budoucí rodiče, proto je jednou z hlavních výhod komplexu zlepšení nádvoří a uspořádání dětských hřišť.

„Shahar City“ je moderní rezidenční komplex. Nová budova se nachází ve společensky významné oblasti pro obyvatele Almaty, v blízkosti hlavního dopravního uzlu a kombinuje tři nejdůležitější složky dobrého bydlení: kvalitu, pohodlí a cenovou dostupnost.

Na území rezidenčního komplexu je vše potřebné pro pohodlný rodinný život: pohoda, promyšlené dispozice, moderní infrastruktura a cenově dostupné podmínky pro nákup bydlení.

Sestává se z:

  • Celkem 1076 bytových jednotek